Filozofia

Guardi jest wiodącym producentem ogrodzeń, bram i balustrad z aluminium w Austrii i przyległych krajach. Ideą i celem przedsiębiorstwa są produkty najwyższej jakości. Nasz sukces jednak nie tkwi w tym, lecz na kilkunastoletniej współpracy, kreatywności, kompetencji i konsekwencji naszych współpracowników a także na uznaniu i pewności naszych klientów.

Kreatywność, kompetencja, konsekwencja

Długoterminowe myślenie i działanie wyznaczają od samego początku zasady w firmie Guardi. Razem z naszymi współpracownikami tworzymy innowacyjne rozwiązania, które zachwycają.

Troska o każdego współpracownika

Jako rodzinnie prowadzone przedsiębiorstwo wspieramy zaangażowanych ludzi w swoim otoczeniu,  które wspiera integrację, respekt oraz własną odpowiedzialność. Przez to pokazujemy wszystkim naszym współpracownikom  ponad przeciętny wymiar utożsamiania się z przedsiębiorstwem.

Pewność, uznanie

Dbamy o najlepsze relacje u naszych klientów, dostawców czy współpracowników. Współpraca bazuje na uczciwości, wiarygodności i szczerości. W centrum wszystkich działań stoi człowiek. Jesteśmy odpowiedzialni każdego dnia i to udowadniamy.