Zarząd

Drogi GUARDI -odkrywco, droga GUARDI -odkrywczyni !

Znajdujecie się Państwo teraz właśnie w stresujące ale szczęśliwej sytuacji, własny dom upięknić. Tutaj chcemy z chęcią Państwu pomóc i poinformować o naszych ogrodzeniach, bramach czy balkonach.

Dlaczego powinni mnie Państwo obdarzyć zaufaniem?

Dorastałem w gospodarstwie rolnym w Mühlviertel i bardzo wcześnie mnie nauczono, co oznacza ciężka twarda praca. Mój wuj zawsze przypominał "Jeśli zawsze coś robisz, rób to prawidłowo" i według tego motta budujemy także dzisiaj nasze produkty. Ciekawość skłoniła mnie w latach młodzieńczych do wyjazdu do USA, gdzie po moim stażu jako ślusarz narzędziowy i przy przewidywanej "karierze" jako kelner, chciałem też móc powęszyć w interesującym dziale projektowania przemysłowego. Do tej pory fascynuje mnie kombinacja techniki i estetyki.

Czego należy się spodziewać i dlaczego?

Ja daję Państwu 15 letnią gwarancję, ponieważ my ogrodzenia, bramy, balkony całkowicie sami produkujemy. Ważne jest przy malowaniu proszkowym np. wstępne przygotowanie chemiczne. "Jakość ładna i dobra", mówimy Państwu, "ale ile to kosztuje?" Jesteśmy w stanie, Państwu najlepszą gwarancję ceny dać ! Ponieważ więcej niż 50 ogrodzeń na dzień ! produkujemy i od naszych dostawców otrzymujemy nieporównywalne rabaty ilościowe. Jeśli Państwo jutro coś potrzebujecie ? Z naszym zespołem 450 współpracowników i 24 letnim doświadczeniem jest nasza stałość, trwałość czymś, co można dosłownie budować

Jeśli Państwo macie pytania lub sugestie, zapraszam serdecznie do nas zadzwonić lub napisać..

Dużo przyjemności przy projektowaniu !
Wasz Rudi Czapek